Genealogie site Bosch/Brevink
Start Zoeken Uitleg Reageren Verwantschap's graden Birgit's Homepage

Genealogie-site voor de familie Bosch.

2. Albertus Franciscus Bosch
* Rossum 09-12-1923
† Enschede 08-02-2011
‡ Rossum
4. Lambertus Bosch
* de Lutte 19-07-1881
† Rossum 01-08-1961
‡ Rossum
5. Geertruida Johanna Borggreve
* Losser 20-11-1893
† Oldenzaal 05-05-1973
‡ Rossum
8. Johannus Bosch
* de Lutte 10-04-1844
† de Lutte 27-11-1885
9. Johanna Olde Nijhuis
* de Lutte 06-06-1849
† de Lutte 11-08-1921
10. Hermannus Borggreve
* de Lutte 03-12-1853
† de Lutte 13-05-1924
11. Marie Brookhuis
* de Lutte 02-01-1864
† de Lutte 05-05-1930
Weduwe
16.Lambertus Bosch
° De Lutte 24-09-1804
† de Lutte 26-12-1874
17.Joanna Hofstede
* de Lutte 15-04-1814
† de Lutte 03-04-1879
18.Gerrit Jan Olde Nijhuis
° De Lutte 07-05-1812
† de Lutte 17-07-1887
19.Zwenne Steenbeke
* Oldenzaal 05-01-1814
† de Lutte 10-02-1868
20.Gerrit Jan Borggreve
* Ootmarsum 25-08-1817
† de Lutte 04-01-1874
21.Johanna Rikhof
* Denekamp 03-06-1811
† de Lutte 02-04-1877
22.Jan Herman Brookhuis
* Denekamp 02-10-1827
† de Lutte 22-06-1869

23.Johanna Alberink
* Losser 25-02-1827
† de Lutte 01-10-1888
32. Johannus Bosch
° Rossum 01-03-1766
† de Lutte 1806


33. Catharina Olde Hanhof
° De Lutte 07-12-1776
† de Lutte 13-02-1846

34. (Gerrardus) Joannes Lusthuis op Hofstede
° de Lutte 28-10-1775


35. Joanna (Janna) Veldhuis
° de Lutte 24-12-1772
36. Lucas Olde Nijhuis
° de Lutte 02-02-1773
† de Lutte 28-06-1831


37. Joanna Evertman
° de Lutte 20-09-1786
† de Lutte 18-12-1861
38. Hermanus Scheper op Steenbeke
° De Lutte 28-01-1784


39. Susanna Steenbeck
° de Lutte 10-11-1776
† de Lutte 1844
40. Gerardus Borggreve
° Nordhorn Frenswegen 18-01-1789
† de Lutte 02-08-1854


41. Helena Morshuis
° Ootmarsum 24-07-1788
† Losser 29-09-1840
42. Gerardus (Gerrit) Rikhof
° Rossum 13-11-1769
† Volthe 28-05-1827


43. Johanna Olde Dubbelink
° Beuningen 25-03-1774
† de Lutte 12-12-1853
44. Johannus Brookhuis
* Denekamp 27-12-1795
† Denekamp 11-6-1868


45. Johanna Gesina Steggink
* Denekamp 20-04-1792
† Denekamp 24-9-1865
46. Lambertus Alberink
* de Lutte ± 1790
† de Lutte 07-02-1860


47.Euphemia Meijerink
° Beuningen 10-04-1797
† de Lutte 30-04-1857
64.Lucas Bos
*Rossum
± 1732

& Rossum
20-05-1755

65. Hindrine Nielandt

66.Joannes Tebelt Olde Reuver
°de Lutte
11-09-1746
† de Lutte
01-01-1831

& Rossum
01-03-1772

67. Joanna Olde Hanhof

68.Lucas Gieselink (Lusthuis)
°de Lutte
22-03-1742

& Rossum
08-10-1769

69. Hindrine Lusthuis
°de Lutte
20-08-1752

70.Lambertus Stuthof (Veldhuis)
°de Lutte
11-03-1737

& Rossum
07-08-1761

71. Joanna Velthuis
°de Lutte
± 1740

72.Gerrit Harberink op 't Olde Nijhuis
* ca 1737

& de Lutte
30-10-1763

73. Fenne Olde Nijhuis /
Old Kopperhuis
* voor 1750

74.Joannes Evertman (Everink)
°de Lutte
04-08-1742

& Rossum
18-09-1785

75. Joanna Lammerink
° Losser
1764-1768

76.Albert Scheper
°de Lutte
12-05-1754

& de Lutte
15-09-1776

77. Getrudis Reimerinck
°de Lutte
29-06-1758

78.Jan Steenbeck
°Lutte
20-08-1748

& de Lutte
17-09-1775

79. Joanna Bessink
°de Lutte
22-02-1750
† 1776-1777

80.Lucas Borggreve
*Lattrop
10-01-1756?
†Beuningen
25-05-1827

& Denekamp
voor 1784

81. Maria Rekers
°Nordhorn
19-12-1764
†de Lutte
22-11-1815

82.Gerrit Morshuis(Bekkers)
* ± 1748
† ± 1796

& Ootmarsum
03-05-1778

83. Maria Smellink
*Rossum
28-02-1749
†Ootmarsum
07-01-1812

84.Edzhardt Rudolph Riekhoff
* Oldenzaal
03-08-1749
†Losser
27-09-1818

& Rossum
31-12-1769

85. Gesina (Gese) Tulks
*Beuningen
± 1745

86.Gerardus Johannes Olde Dubbelink
* Beuningen
26-10-1739

& ± 1768

87. Hermina Brakink
° Denekamp
07-05-1750

88.Gerardus Joannes Brookhuis
* ± 1766

& Denekamp
22-05-1794

89. Zusanna Beijerink
* ± 1771

90.Hermannus Steggink
°N. Deurningen
05-10-1755
†N. Deurningen
05-04-1835

& Denekamp
22-11-1786

91. Hermina Freriks
*N-Deurningen
19-07-1763
† voor 1806

92.Jan Alberink (Alberman)
* ± 1763
†de Lutte
17-02-1818

& ± 1790

93. Aleida (Euphemia) Ottinkhof
*Noorddeuringen ±1759
†Beuningen
31-01-1834

94.Jan Meijerink (Meijerman)
* Denekamp
01-04-174
& Denekamp
21-06-1772

95. Joanna Hampsinck
°Volhe
13-11-1756
† Beuningen
27-01-1833

128.Jan Bos
& 20-05-1731
129.Joanna Hampsink
132.Gerardus Reekers int Olde Reuver
&26-08-1731
133.Hermina Hogt
136.Joannes Gijselinck
& 25-11-1731
137.Joanna Kleine Beverborg

138.Bernardus Lusthuis
& 23-05-1745
139.Euphemia Olde Olthuis

140.Lubbert van de Hogt(Stuthof)
& 16-04-1730
141.Swenne op den Brand

142.Jan Velthuis
& 14-05-1742
143.Maria Riesthuis

144.Wenseclaus Bergherbert
& ca 1734
147.Berendina

146. 
147. 

148.Joannes Everink
& 15-12-1737
149.Euphemia Boers

150.Gerardus Lammerink
& va 1765
151.Joanna Kortman

152.Joannes Scheper
& 21-05-1736
153.Susanna Poorthuijs

154.Hermanus Reijmer
& ca 1753
155.Bertha Lutke Beverborg

156.Joannes Steenbeck
& 01-01-1741
157.Susanna Scholte Fleer

158.Hermanus Reimerink
& 06-04-1744
159.Jenne Bessink

160. Gerrit Jan Borggreve

&

161. Aleidt

162. Gerhard Recker
& ca 1763
163. Anna Maria Berninck

164.
165.


166. Hermannus Smellink
* Volthe ca1702
&Oldenzaal
02-06-1732
167. Gesina Gortemaker
°Ootmarsum
02-07-1713

168.Gerrit Rijkhof
& Oldenzaal
03-04-1748

169.Anna Schrevelius

170.Herman Esken Tulks
& 30-10-1729
171.Hindrina Berendsen Esendam

172.Lambertus Olde Dubbelink
& Denekamp
16-08-1739

173.Jenne Schallink

174.Jan Brakink
& Denekamp
27-10-1733
175.Engele Hermsen Mulderink

176.
177.
180.Jan Stegink
& 06-11-1743
181.Swenne Horst

182.Jan Hermen Freriks
°N. Deurningen
31-12-1735
& ca 1761
183.Janna Veldhuijs

184.Gerrit Alberman
*1738
&
185.Fenne Hassink
*1738

186.Lambertus Ottinkhof
&
187.Geertrui Bodde(nhuis)
*Denekamp
19-09-1737

188.Gosen Meijerink
*Beuningen
& Denekamp
10-06-1736
189.Fenne Eekmans
*Denekamp

190.Lambertus Hampsinck
& ca 1750
191.Joanna Ter Linde

256. Bos
& ca 1700
257.

258. Hampsink
& ca 1700
259.

 

 

266. Hogt
& ca 1700
257.

274.Kleine Lutke Beverborg
& ca 1700
275.
280. Hogt
& ca 1700
281.

286.Rijsthuis
& ca 1700
287.

  296.Jan Everink
& ca 1702
297.Geertken

298.Hendrik vd Wevelkotte
& 07-12-1706
299.Geertken Boers

300.Lubbertus Lammerink
& 17-05-1739
301.Jenne Grote Bavel

302. Joannes Kotman
& 07-10-1742
301.Hermken Grundel

308.Joannes Reijmer
& 20-05-1732
309.Geertken ter Hogt

310.Lambert van 't Hengele
& 29-03-1723
311.Euphemia (Kleine) Lutke Beverborg

314.Hendrik Scholtefleer
& 07-12-1706
315.Jenne Meiers

314.Reimerink
& ca 1700
317.

    336. Hendrik Rijkhof
& Volthe
20-09-1722

337.Aaltje Ophuis
      368.
369.


370.Lambertus Hassink
*Beuningen
&Denekamp
04-04-1728
371.Maria Schopman
*Denekamp

372.Jan Ottinkhof
&Denekamp
09-05-1716
373.Gese Klinge

374.Berend Bodde
&Denekamp
26-04-1734
375.Fenne Rerink

376.
377.


378.
379.


380. Hendrik Hampsink
& Oldenzaal
06-11-1729
381.Gese Roeling

382. Wense ter Meulen
& Oldenzaal
25-02-1720

383.Jenneken ter Linde

          602. Jan ten Grote Bavel
& 25-03-1711
603.Hermken Rookhuis

604.Kortman
& ca 1700

616.Reimerink
& ca 1700

622.Kleine Lutke Beverborg
& ca 1700

                 
terug/back